אחזקות בניינים

אולי תופתעו לדעת אבל אחזקות בניינים הן ממש לא מה שהכרתם בתור ועד בית. כיום אחזקות בניינים הם שירותים שכל בניין חייב לעצמו כי הן מבוצעות ברמה גבוהה, כך שאתם יכולים לישון בשקט ובשלווה ולהבטיח שביתכם אכן יהיה מבצרכם. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא ולגלות כל מה שרציתם על אחזקות בניינים. מומלץ להצטייד בטלפון חכם כי רוב הסכויים שתעשו בו שימוש בזמן הקרוב.

למעשה, אחזקות בניינים כיום מבוצעות ע"י חברות אחזקת בניינים ולא ע"י דייר כזה או אחר. אחזקות בניינים שנעשות ע"י חברות אחזקת בניינים מבטיחות שתקבלו את השירות הטוב ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ובאיכות שלא הכרתם. חברות אלו למשל מבצעות טיפול במערכות בניין שונות כמו צנרת, חשמל, כבוי אש ואחרות ומבטיחות שאתם בידיים טובות ומקצועיות תרתי משמע.
 
עניין למקצוענים בלבד
ואל יקל הדבר בעיניכם כי טיפול במערכות בניין הוא עניין רציני לבעלי מקצוע בלבד. למעשה, אם אתם משאירים את הטיפול המורכב הזה לידי ועד הבית אתם טועים ומטעים. אנחנו מאמינים שתחזוקת בתים מצריכה הבנה עמוקה בתחומי האינסטלציה, החשמל והבנייה שלועדי בתים פשוט אין. יתרה מזאת, במקרה של תקלה כלשהי הטיפול דרך ועד הבית ייקח זמן מסיבה אחת - פשוט אין להם מושג ירוק מה לעשות.

למשל, בנזקי מים עושים שימוש בציוד חדשני כדי לאתר ולטפל בבעיה ולהחזיר את הבניין לפעילות. וזו רק דוגמא אחת מיני רבות ועוד לא דיברנו על בעיות בתחומים אחרים כמו חשמל, ביוב, ניקוז ועוד. אנחנו מאמינים שגם בבניינים משותפים עדיף להיזהר מאשר להצטער והמשמעות אחת – שימוש בחברה לאחזקת מבנים היא הכרח ולא מותרות וזה שירות שאתם פשוט חייבים לעצמכם.
 
למי פונים?
אם אתם מעוניינים בחברה לאחזקת בתים שתעניק לכם שקט נפשי ואיכות חיים הבחירה פשוטה. למעשה כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת אפיקי מרום ולהתחיל לישון בשקט. החברה לא רק מטפלת בתקלות כשהן קורות בסבלנות, באדיבות ובאופן הכי מדויק שיש אלא גם דואגת לחזרה מהירה לשגרה. מבחינתנו אין טוב מכך ואתם מוזמנים ליצור איתם קשר.

אולי תתפלאו אבל רוב הסכויים שאתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית או לקום מהכסא, כי לרשותכם עומדות מספר אופציות ליצירת קשר באמצעות הטלפון החכם. למעשה, כל שנדרש לעשות מכם הוא לבחור בין האופציות השונות שעומדות לרשותכם: אם לשלוח מייל לכתובת service@atun.co.il, אם ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או אם לצלצל למספר הטלפון 1-800-333-243.

אתם יכולים גם כמובן להגיע פיזית למשרדי החברה במלאכה 10 בראש העין, אבל כיום בעידן האינטרנט זה מיותר לחלוטין. האמת היא שבכל אופציה ליצירת קשר שתבחרו תיהנו משירות מפנק, מאיכות חיים משודרגת ובעיקר תרגישו כמו מלכים בבית שלכם וזה הכי חשוב. אז למה אתם מחכים?
 
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook