אחזקות בתים משותפים

אולי תופתעו אבל אחזקות בתים משותפים הם הרבה יותר ממה שעושה ועד הבית. האם ועד הבית שלכם מטפל בבעיות משותפות במהירות, בסבלנות ובמקצועיות? סביר להניח שלא כי נושא אחזקות בתים משותפים הוא הרבה יותר מגביית תשלום חודשי. למעשה, אחזקות בתים משותפים הוא מקצוע בפני עצמו וככל מקצוע יש להשאירו למקצוענים.

למעשה, כאשר אתם בוחרים בחברה שאחזקות בתים משותפים היא מקצועה אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי. רק חברה שמתמחה באחזקות בתים משותפים תטפל בבעיות שיצוצו (והן יצוצו) באופן המקצועי והמהיר ביותר. למשל, אם יש בעיה בצנרת אתם תחסכו לעצמכם השוואת מחירים בין שרברבים שונים – מה שיעכב את תיקון התקלה.
 
הכרח ולא מותרות
רכישת שירותיה של חברת אחזקה לבתים משותפים היא למעשה הכרח ולא מותרות מסיבה אחת – כל שנדרש מכם הוא לדווח על תקלה לאדם אחד ותוך זמן קצר הבעיה תטופל. למעשה, חברת אחזקה לבתים משותפים היא הדבר הכי טוב שאתם יכולים לתת לעצמכם מתנה. במילים אחרות – זו הדרך שלכם להבטיח שתחיו באיכות החיים הראויה לכם למרות תקלות פה ושם.

בנוסף, שימוש בחברת אחזקה היא האופציה הנכונה כאשר נדרש שיקום בתים משותפים, למשל לאחר נזקי אש ומים. עם זאת, שיקום בתים משותפים נחשבת אף היא למומחיות בפני עצמה ולכן ההמלצה שלנו – הכינו את עצמכם לכל צרה שלא תבוא וריכשו את שירותיה של חברת אחזקה כוללנית, כלומר חברת אחזקה שמספקת גם שירותי שיקום במקרה הצורך.
 
יש חיה כזאת?
אולי תופתעו לדעת אבל יש חיה כזאת או במילים אחרות – יש חברה לאחזקת בניינים משותפים שמספקת גם שירות שיקום. לחברה קוראים אפיקי מרום והיא המבטיחה שביתכם יהיה מבצרכם ושתיהנו משקט נפשי. כי גם בתחום השל אחזקת מבנים כדאי להיזהר מאשר להצטער כמאמר הבטוי הידוע.
בטח תשמחו לדעת ששירותי האחזקה של החברה כוללים הרבה יותר ממה שאתם חושבים, למשל שירותי נקיון, אינסטלציה, חשמל, שיפוצים, ריצוף, שירותי ניהול כספים, טיפול בסכסוכי שכנים ועוד. למעשה, חברת אפיקי מרום היא גוף ניטרלי שמעמידה אתכם הדיירים במרכז ומייצגת את האינטרסים שלכם.
 
איך פונים?
אם גם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של חברת האחזקה אפיקי מרום אין קל מזה. למעשה כל שאתם נדרשים לעשות הוא לבחור בין האפשרויות השונות ליצירת קשר: לצלצל למספר הטלפון 1-800-333-243, ליצור קשר באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת  service@atun.co.il, ליצור קשר באמצעות הפייסבוק או להגיע למשרדי החברה במלאכה 10 בראש העין.

האמת היא שאין משמעות לדרך שבה אתם יוצרים קשר עם החברה מסיבה אחת – בכל מקרה אתם תיהנו משירותים מקצועיים שמבוססים על נסיון רב שנים בתחומים השונים. לא בכדי בנייני מגורים רבים בחרו בחברה זו כחברת האחזקות שלהם ואתם יכולים גם. צרו קשר עוד היום והבטיחו שהלילה תשנו בשקט.
 
 
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook