היו מגובים עם שירותי אחזקות דירות!

רבים מהאנשים בוחרים לגור בבניין, אך קשה להם שאיכות החיים שלהם בין היתר תלויה בוועד הבית ובאופי של כלל השכנים. כך למשל ברור לכל שאם בביתכם הפרטי מתעוררת בעיית חשמל, הרי שפונים באותו הרגע לחשמלאי או לחברת החשמל. עם זאת, כאשר בעיית החשמל קשורה לבניין, הרי שאז יש להיוועץ בוועד הבית, ניתן לחשוב שאחרים מטפלים בבעיה ועל כן לא עושים דבר וכדומה. על כן אם מבקשים להמשיך לגור בבניין, ובו בזמן גם ליהנות מהידיעה שכל בעיה הכי קטנה שנוגעת לתפעול מטופלת באופן מהיר, יעיל, אמין ורווחי- הרי שמוטב לפנות לשירותי ניהול מקצועיים אשר מתמחים במלאכת אחזקות דירות.
בחירה אחת נכונה ואתם מסודרים.
כאשר מראש חוברים אל שירותי אחזקות בתים או דירות, ניתן להיות רגועים ולזכות בידיעה החשובה- שאין זה משנה איזו בעיה עלולה להתעורר, כיוון שהיא תטופל באופן המקצועי והמהיר ביותר. כך למשל אם יש בעיה בצנרת, הרי שאין צורך להתחיל לברר אודות אינסטלטורים ולהתחיל לערוך השוואות, אלא ע"י שיחת טלפון אחת לשירותי אחזקות מבנים במרכז (או בכל מקום אחר בארץ), ניתן לקבל מענה ראוי, וזאת כי לפני כן כבר השקעתם מחשבה בבחירת גוף ניהולי, מקצועי וכדאי.
שורת יתרונות שראוי להזכיר
שירותי אחזקות מבנים כוללים אינספור שירותים שלא ניתן לחשוב על כולם בטרם נתקלים בסיטואציה. כך למשל טוב לדעת שמלבד שירותי אינסטלציה, חשמל, שיפוצים, ריצוף וניקיון, גם ניתן ליהנות משירותי ניהול כספיים אמינים, טיפול בסכסוכי שכנים, בדיקת איכות עבודת הקבלן לפני שחולפת שנת הותק וכדומה.
כוחו של גוף ניטרלי שחושב על טובתכם!
לסיכום נציין שמומלץ לטפל מראש בבעיות עתידיות ואף במינימום מאמץ, ועל מנת שתזכו להגיע כל יום מחדש  לבית או דירה נקייה, בה הגינה פורחת, החנייה נקייה וכלל המערכות תקינות, הרי שמוטב להעביר את המושכות לחברה מקצועית שבקיאה בתחום ובעלת ניסיון עשיר. על כן בפעם הבאה שיש מריבת שכנים ואתם מבקשים לא להתערב אך לעזור, או בפעם הבאה שהמבואה מלוכלכת, אך לא מתכוונים להרים מגב, פשוט היו ערוכים מראש עם גוף נטרלי שמבקש את טובתכם. פנו עוד היום ותצאו מרוצים לאורך שנים!
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook