לחיות כמו מלכים עם ניהול ואחזקות מבנים

כאשר גרים בבניין, יש מספר יתרונות שניתן להרוויח, ולו כיוון שמדובר בכוח הנעה ורכישה שיכול לקבל הרבה יותר לצד הוצאה הרבה יותר קטנה. מכאן שרבים מוועדי הבית בארץ כבר הגיעו למסקנה המתבקשת- שגם עבורם יהיה נכון ליהנות משירותי ניהול ואחזקות מבנים, ולו על מנת לקבל הרבה יותר לצד השקעה הרבה יותר נמוכה, על מנת להיות רגועים שיוכלו לקבל מענה מקצועי 24/7 ועל מנת להמשיך לגור בבניין מתוחזק, נעים ובטיחותי.
הבחירה המתבקשת.
מי שאי פעם גר בבניין, יודע שלא מן הנמנע לפנות פעם ב לשירותי ניקיון, לחשמלאי, לאינסטלטור, לשיפוצניק, למתקן מעליות, לרצף, לעורכי דין ולמגוון אנשי מקצוע נוספים. מכאן שלהיות בוועד הבית כרוך בלא מעט השקעה, תיאומים וזמן יקר. על כן אם מבקשים לחיות את חייכם הפרטיים בנחת, אך ליהנות ממגורים בבניין, הרי שמוטב לפנות אל חברה אחת שמרכזת את כלל אנשי המקצוע, כך שעבורכם תהיה רק כתובת יחידה, אך כזו שהיא יעילה, כוללנית ומקצועית.
נהנים ממגוון שירותים חשובים.
טעות לחשוב שמלאכת אחזקת בניינים כוללת רק את אנשי המקצוע שציינו עד כה, ולו כי אם בוחרים בחברת אחזקה כוללת איכותית אשר מותאמת לשרת מגדלי יוקרה, לצד משרדים ובתים פרטיים, הרי שגם ניתן ליהנות משירותים משלימים חשובים לא פחות, כך שבין היתר גם מדובר בניהול כספי הוועד, ניהול אספות, תיעוד הפרוטוקול באופן מסודר, מעקב מקצועי אחר ההוצאות הכספיות ואף טיפול וגישור מקצועי כאשר נתקלים בסכסוכים בין שכנים.
איכות חיים לצד שקט נפשי.
אם גם אתם מבקשים ליהנות מאיכות חיים ומהידיעה שכלל כספי הוועד מנותבים באופן חכם ורווחי, אם גם אתם מבקשים לדעת שגוף ניטרלי חושב על טובת הכלל, אם גם אתם מבקשים ליהנות משירות מקצועי ומהשקט הנפשי שיש לכם מענה אישי עבור כל סוג של בעיה שעלולה להתעורר בהקשר לתפעול הבניין- הרי שיש לפנות אל שירותי ניהול ואחזקת מבנים! עם זאת, לצד העובדה שנכון ויעיל לפנות אל שירותי אחזקות בניינים, גם  יש לדעת באיזו חברה לבחור, ופה נציין שחשוב שהיא תהיה מנוסה, אמינה, אמינה ושתתנהל לצד התקנים המחמירים ביותר בתחום.
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook