ניהול מסחריים

אולי תופתעו לדעת אבל ניהול של נכסים מסחריים שונה לחלוטין מניהול של נכסים פרטיים. למעשה בנושא זה יש שני שמות שונים :
  • ניהול של נכסים מסחריים זכה לשם ניהול מסחריים שבהו נשתמש מעתה ואילך
  • ניהול של נכסים פרטיים זכה לשם ניהול פרטיים.
האמת היא שבניהול נכסים מסחריים (שזכו כאמור לשם ניהול מסחריים) כמו בניהול נכסים פרטיי, תקלות הן עניין בלתי נמנע. עם זאת, בניהול מסחריים הכל גדול יותר ולכן גם מסוכן הרבה מסיבה אחת – בכל יום עוברים יותר אנשים בנכסים מסחריים מאשר בנכסים פרטיים. לכן, בניהול מסחריים חובה להעסיק חברת ניהול ולא סתם חברת ניהול, אלא חברת ניהול שמתמחה בניהול מסחריים.
 
מה עושה חברת הניהול?
אולי תתפלאו לדעת אבל חברת הניהול עושה הרבה יותר מתחזוקה ואחזקה כוללת. למעשה, אחזקה כוללת היא רק משימה אחת משלל המשימות שעומדות בפני חברת הניהול כמו נקיון, שמירה, טיפול במערכות השונות, טיפול בנוי הסובב, גביה וניהול חשבונות ועוד. האמת היא שזה לא רק נראה מסובך אלא זה באמת מסובך וזהו עניין למקצוענים. רק חשבו על כל הרכיבים של נכס מסחרי שיש לדאוג להם, למשל גינה, מעליות, חדר מדרגות, משאבות, מערכות כבוי אש ועוד.

כמו באחזקות בתים, גם אחזקות של נכסים מסחריים חייבות להיעשות ע"י חברת ניהול שברשותה המשאבים והיכולות הרלוונטיות. למעשה, ההבדל בין אחזקות בתים לאחזקות של נכסים מסחריים הוא הגודל ובמקרה הזה – הגודל כן קובע. לכן אנחנו ממליצים לפנות לחברה הטובה ביותר בתחום אחזקות של מבנים פרטיים ומסחריים ובקצור – אפיקי מרום. אתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות שפנייה לחברה פותחת את האפיקים שלכם להצלחה.
 
האפיקים שלכם להצלחה
אפיקי מרום היא לא רק חברה לניהול מבנים מסחריים ופרטיים אלא הדרך שלכם להצלחה. בחברת אפיקי מרום עושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשמירת הנכס הפרטי והמסחרי במצב תקין. אין שום ספק שתחזוקת בניין שוטפת מעלה את ערכו ומאפשרת איכות חיים, גם כאשר מדובר בבניין מגורים וגם כאשר מדובר בנכס מסחרי כלשהו.

בחברה עושים שימוש בפתרונות מהירים ואיכותיים כדי לפתור כל תקלה כי דבר אחד בטוח – תקלות הן רק עניין של זמן. בחברה מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים שתפקידם לשמור על המבנה נקי ומאובזר במטרה אחת – שאתם תיהנו משקט נפשי ומשירות אחראי ואדיב. לא פלא איפה שבין לקוחות החברה אפשר למצוא גופים עסקיים וארגונים ידועים.

אם גם אתם רוצים להצטרף להצלחה בטח תשמחו לדעת שזה פשוט להפליא. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לבחור בין האפשרויות השונות ליצירת קשר בהתאם להעדפתכם האישית:
  • טלפון – חיוג למספר 1-800-333-243
  • מייל – שליחת דואר אלקטרוני לכתובת service@atun.co.il
  • וייז – הקלדת הכתובת רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק בראש העין
  • רשתות חברתיות – יצירת קשר באמצעות הפייסבוק
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook