שירותי אחזקת בתים משותפים

אם אתם מחפשים שירותי אחזקת בתים משותפים בטח תשמחו לדעת שהגעתם למקום הנכון. אולי תופתעו אבל כיום שירותי אחזקת בתים משותפים אינם עניין לבנייני יוקרה בלבד ולמעשה, שירותי אחזקת בתים משותפים שווים לכל נפש וכיס וחוסכים לכם זמן וכסף. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא ולגלות למה שירותי אחזקת בתים משותפים הם הכרח אמיתי. אנחנו בטוחים שבסוף הקריאה תשאלו את עצמכם שאלה אחת – "איך לא עשינו את זה קודם"?
 
שירותי אחזקת בתים משותפים – הכרח אמיתי
למעשה, כיום תחזוקת בתים משותפים באמצעות חברה לאחזקות דירות היא אופציה נפוצה ולא בכדי. אולי תותפעו אבל תחזוקת בתים משותפים אינה רק תחזוקה שוטפת אלא גם טיפול בתקלות, למשל תקלות שנגרמות כתוצאה מבלאי טבעי, תקלות במעלית, תקלות במערכת החשמל ועוד. האמת היא שכיום בניינים משותפים הם בניינים מורכבים מבחינה טכנולוגית, כך ששכירת שירותיה של חברה לאחזקות דירות משאירה אתכם בצד הנכון של המשוואה.

יתרה מזאת, שימוש בשירותים מקצועיים של חברת תחזוקה אמינה שומרת על ערך הדירות ואף מעלה אותם. למעשה, חברת אחזקה משנה את חוקי המשחק בכל הקשור לתחזוקה כי היא הרבה יותר : היא פותרת את מגוון בעיות התחזוקה במהירות רבה ולעיתים תוך שעות בודדות. לא עוד ריצה אחרי בעלי מקצוע שונים, השוואה בין הצעות המחיר השונות והמתנה לטכנאי כזה או אחר. מעתה אתם יכולים לשדרג את חייכם וליהנות מכתובת אחת לכל הבעיות.
 
הכתובת שלכם לכל בעיה
למעשה, חברה לאחזקת בתים היא הכתובת שלכם בכל הנודע לטיפול בתקלות ובבעיות שונות בבניין המשותף. יתרה מזאת, אתם נהנים מזמינות מלאה, מזמן תגובה מהיר ובשירותים מקיפים שונים, למשל שירותי תיקון גנרטורים, פתרונות למשאבות מים מקולקלות, בדיקות תקופתיות של מערכות האש השונות, תחזוק מערכות המיזוג ועוד. אנחנו בטוחים שועד הבית שלכם לא עושה את כל זה ואפילו לא חלק מזה...

בנוסף, שימוש בשירותיה של חברה לאחזקת בתים מאפשר לכם להינות מעובדים מיומנים שנבחרו בקפידה, מציוד חדשני ומטכנולוגיות מתקדמות במטרה אחת – ליהנות מאיכות חיים מקסימלית ומשקט נפשי 24/7 שיהפוך את ביתכם הלכה למעשה למבצרכם. וזה לא הכל, כי שימוש בשירותיה של חברה לאחזקת מבנים מאפשר לכם גם ליהנות משירותי שיקום מבנים. אמנם רוב החברות לא מספקות שירותי שיקום, אבל זו תעודת הביטוח שלכם ואל תוותרו עליה.
 
באיזה חברה לבחור?
אם גם אתם מתלבטים בין חברות שונות בתחום תחזוקה של בתים משותפים, בטח תשמחו לדעת שעשינו עבורכם את העבודה הקשה ובחרנו את הטובה מכולן – אפיקי מרום. החברה מספקת את כל שירותי התחזוקה שהוזכרו לעיל והופכת את חייכם לפשוטים במיוחד. אתם מוזמנים ליצור איתה קשר בטלפון שמספרו 1-800-333-243, במייל שכתובתו service@atun.co.il, בפייסבוק או להגיע למשרדיה במלאכה 10 בפארק אפק בראש העין.
 
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook