שירותי אחזקת דירות

אם חשבתם עד היום ששירותי אחזקת דירות שמורות לאלפיון העליון בלבד אתם טועים ובגדול. למעשה, כיום שירותי אחזקת דירות הן שירותים נפוצים ששוים לכל כיס ונפש ויתרה מזאת – הם חוסכים כסף וזמן ומאפשרים לשמור על ערך הדירה ואף להעלות אותו. אנחנו ממליצים לכם להמשיך בקריאה כדי לגלות ששירותי אחזקת דירות יכולים להתאים גם לכם. אנחנו בטוחים שתשאלו את עצמכם בסוף –"איך לא חשבנו על זה קודם ואיפה היינו עד עכשיו"?

האמת היא ששירותי אחזקת דירות נחשבים כיום להכרח ולא למותרות מסיבה אחת – הם מאפשרים לכם להינות מכל העולמות ולהבין שועד בית הוא מונח של שנים עברו. למעשה, שירותי אחזקת דירות מספקים לכם הרבה יותר ממה שחשבתם, למשל תיקון של גנרטורים, תיקון משאבות מים תקולות, בדיקות תקופתיות של מערכות כבוי האש, תחזוקה של מערכות מיזוג האויר ועוד.
 
הרבה יותר ממה שחשבתם
למעשה, שירותי אחזקת בית מאפשרים לכם לטפל בכל בעיות התחזוקה השוטפות כמו בעיות במעלית, תקלות כתוצאה מבלאי טבעי, קצרים חשמליים, בעיות במערכת החימום, בעיות בבידוד ואפילו טיפול בגינה ושירותי נקיון. לא נגזים אם נאמר ששירותי אחזקת בית הם הדרך שלכם ליהנות משקט נפשי 24/7. ואתם לא לבד כי בפתרון זה עושים שימוש רבים ואתם לא שפני הנסיון.

והבונוס הגדול – תחזוקת דירות שנעשית ע"י חברה מקצועית מבטיחה שתקבלו שירות מידי בעלי מקצוע מנוסים, שייעשה שימוש בציוד הכי מתקדם ובטכנולוגיות הכי חדישות במטרה אחת – שאתם תחיו כמו מלכים. למעשה, תחזוקת דירות היא הדרך שלכם לפנק את עצמכם ואת הדירה שלכם ולהבטיח את ערכה. ובמילים אחרות – להרגיש כמו מלכים בבית שלכם בלי לקום מהכסא ובלי לטרוח.
 
איזו חברת תחזוקה לבחור?
אמנם כיום יש חברות רבות שמציעות שירותי תחזוקה שונים, אבל לא כולן מספקות שירותי שיקום לכל מקרה של נזקי אש ומים. אנחנו חושבים ששירותי שיקום אף הם בגדר הכרח מסיבה אחת – אף פעם אי אפשר לדעת מה צופן העתיד ושירותי שיקום הם למעשה הביטוח שלכם. יתרה מזאת, מומלץ לשכור את שירותיה של חברה שמבצעת שירותי תחזוקה גם בנכסים מסחריים מסיבה אחת – לחברה זו יש את הידע, הנסיון והציוד המתאים לתחזוקת דירות.

בטח תשמחו לדעת שחברה כזו קיימת בישראל ושמה אפיקי מרום שמשנה את כללי המשחק. חברה זו מאפשרת לכם לשדרג את החיים באמצעות פתרונות יצירתיים ואיכותיים לכל בעיה שתצוץ. ואולי מיותר לציין אבל כל בעיה מטופלת במהירות ולעיתים קרובות תוך שעות בודדות בלבד.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה באמצעים שונים שעומדים לפניכם ולבחירתכם:
  • טלפון – צלצול למספר הטלפון  1-800-333-243
  • מייל- שליחת דואר אלקטרוני לכתובת service@atun.co.il
  • רשתות חברתיות- יצירת קשר באמצעות הפייסבוק
  • וייז –הקלדת הכתובת "המלאכה 10 פארק אפק ראש העין"
 
 
 
 
אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10 אזור התעשייה פארק אפק ראש העין  |  מייל: service@atun.co.il  |  טלפון: 1-800-333-243
Facebook