למה אנחנו?

בעידן בו הכל סובב סביב הכסף ,הקמנו חברה שמסתכלת קודם כל על הלקוח, חברה שהחשיבות של שקיפות עבודתה היא גדולה יותר מחשיבות הרווחים שלה.

והנה עוד כמה סיבות:

מקצוענות – לא ניכנס לשום פרויקט, בכל סדר גודל, אם אנחנו לא נהיה מקצוענים בו, אם לא נדע כל בורג במערכת שלו ואם לא נדע איך לטפל בכל חלק וחלק. החל בניקיון השוטף, דרך הגינון ועד טיפול מושלם בכל מערכות הבניין.

שקיפות – לכל אורך הדרך, אתם הלקוחות תהיו מודעים לכל חלק בתהליך העבודה שלנו, הן בקריאות של תקלות והן בביקורת על המצב הפיננסי של הבניין שלכם.

בקרה - אפליקציה ייחודית תכניס אתכם לנבכי הבניין שלכם ובעזרתה תדעו אם המנקים ניקו היום, איש האחזקה טיפל בבעיה עליה דיווחתם דרך האפליקציה מה היתרה של חשבון הוועד בבנק.

שמירה על ערך – שיטות העבודה החדשניות שלנו, ישמרו על ערך הנכס שלכם ואף נצליח לעיתים להעלות את ערכו.

משפחה – הדבר החשוב ביותר שלנו, אנו נפנה לכם זמן, להיות עם האהובים שלכם, כשננהל את הבניין בו אתם גרים, תמיד יהיה לכם זמן איכות איתם, אנו ניקח על עצמנו את כל בעיות הבניין. הגביה, הניקיון, הטיפולים התקופתיים ואפילו את מריבות השכנים למען משפחה מלוכדת יותר.

תת יותר – כן, יש חוזה וברור שנעמוד בו, אבל, מה אם ניתן, טיפה יותר ממה שכתוב בו? מה אם נוסיף עציץ? או תמונה בלובי? מה אם נארגן הפעלה לילדים מידי פעם? בחוזים צריך לעמוד, אנחנו, תמיד ניתן טיפה יותר.  
ידע – חברת אפיקי מרום, היא חברה אחות לחברת בניה וחברת תשתיות אינסטלציה, הדבר נותן לנו יתרון בטיפול בנכס שלכם בתקופת הבדק, מול חברת הבניה, הידע שלנו הוא היתרון העצום שלכם, אנו נעמוד בחזית מול ועם חברת הבניה שלכם כדי שכל הדיירים יקבלו את חובות הקבלן כלפי הבניינים.

בחירת עובדים – כשנבחר אב בית ,נבדוק טוב טוב את הידע שלו, את ההסמכות שלו, את הרקע ואת הניסיון שלו. רק אחרי שנדע שהוא האיש, הוא יהיה רשאי לתת לכם שירות.

אפיקי מרום בע"מ 
 
 

תיקון ושיקום צנרת:


אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10
אזור התעשייה פארק אפק ראש העין
מייל: service@atun.co.il
טלפון: 1-800-333-243
Facebook

פרטי התקשרות:

שיקום נזקי מים ואש: