ניהול בניינים

מה היא המשמעות של ניהול הבניין שלכם? מי יודע לנהל את הבניין שלכם על הצד המקצועי ביותר? מה הם היתרונות המשמעותיים ביותר של ניהול הבניין על ידי חברת ניהול חיצונית? למה דווקא חברת אפיקי מרום? 

אין ספק כי כל אחד ואחת אשר גרים בבית משותף מעוניינים להגיע בסוף יום העבודה שלהם או להתעורר בבוקרו של כל יום חדש לבניין יפה נקי ומסודר. אולם רבים וטובים מגלים כי מעבר לתפעול הדירה הפרטית שלהם יש להם צורך גם לדאוג מידי יום ביומו לענייני הבניין במתפורר. שמירה על בניין איכותי ומסודר הוא לא עניין של מה בכך. על מנת לשמר את הבניין שלכם כראוי חשוב מאוד לאפשר למומחים לתחום זה לעשות את העבודה עבורכם.

לרוב ניהול בניינים הוא באחריותם של דיירי הבניין אשר בוחרים ועד בית אשר אמור לנהל את העניינים. משמעות הדבר היא השקעה של הרבה מאוד זמן בטיפול בליקויים, גביית כסף, התמודדות עם טענות ומענות השכנים וכו'. חברת אפיקי מרום המומחית לניהולם של הרבה מאוד בניינים תפתור לכם את הבעיה הזו. ניהול בניינים צריך להיות בידיהם של הטובים ביותר.

חברת אפיקי מרום לוקחת על עצמה את הניהול של כל פרט ופרט בבניין שלכם. הווה אומר שלאורך כל ימות השנה הגינה תהיה מסודרת ומושקעת, המעליות מתפקדות כראוי. ניהול בניינים עם מערכת  גביית כספים משוכללת. המאפשרת גבייה באמצעים שונים לנוחיותם של הדיירים וכו'.
 
ניהול בית? חברת אפיקי מרום לשירותכם!
הרעיון של ניהול בית התחיל למעשה בארצות הברית של אמריקה. שם נהוג כי חברת ניהול מקצועית מנהלת את כל הקשור לתחזוקת הבניין ולתפקודו. חברת אפיקי מרום הביאה את המודל האמריקאי לישראל ומאז הרבה מאוד לקוחות מרוצים נהנים מראש שקט בכל הקשור לניהול הבניין שלהם. חברת אפיקי מרום מקפידה על יחסי עבודה מעולים ושירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

ניהול ואחזקת בניינים?
מה עושים בחברת אפיקי מרום? בין היתר מגוון הפעולות והשירותים של ניהול ואחזקת בניינים כולל כאמור טיפול העסקת אנשי מקצוע בבניין, שיפוץ פנימי וחיצוני של הבניין, טיפול בניקיון ושמירת הבניין ועוד. אחריות מלאה, אדיבות ומקצועיות.
 
 

תיקון ושיקום צנרת:


אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10
אזור התעשייה פארק אפק ראש העין
מייל: service@atun.co.il
טלפון: 1-800-333-243
Facebook

פרטי התקשרות:

שיקום נזקי מים ואש: