ניהול נכסים

ניהול נכסים הוא כאמור לא עניין של מה בכך. ניהולו של הבניין מצריך עבודה והתעסקות בכך לאורך 24 שעות ביממה. חברת אפיקי מרום מעסיקה את טובי אנשי המקצוע מהתחומים השונים על מנת לנהל את המבנה שלכם בצורה המיטבית.

ניהול נכסים של חברת אפיקי מרום כולל כאמור דאגה לחזות הבניין על ידי טיפוח הגינה על ידי גננים מקצועיים וכמו כן טיפול בכל הקשור לניקיון הבניין על ידי חברת ניקיון איכותית. ניהול נכסים של חברת אפיקי מרום כולל כאמור טיפול בכל נושא הכספים של הבניין אך עם זאת חשוב לציין כי חשבון הבניין נשאר על שם וועד הבית. חברת אפיקי מרום מקפידה על שקיפות מלאה בעניין.

מחפשים חברות ניהול בניינים? נסו את חברת אפיקי מרום!
עבור חברת אפיקי מרום ניהול הבניין שלכם היא שליחות. חברת אפיקי מרום נמנית על אחת מאותן חברות ניהול בניינים המובילות בתחום. בחברת אפיקי מרום מקפידים מאוד לפעול באחריות מלאה כלפי כל אחד ואחד מהדיירים.

ניהול מבנים? מה הם השירותים של חברת אפיקי מרום?
שלל שירותים כולל ומקיף של כל צרכי הבניין. ניהול מבנים של חברת אפיקי מרום כולל כאמור שירותי גבייה, הפעלת אנשי מקצוע כמו מצילים לבניינים שיש בהן בריכות ומדריכי כושר ועוד. ייעוץ והכוונה וליווי צמוד לאורך כל הדרך.
 
מידי שנה מוצאים את עצמם דיירי בניינים רבים ברחבי הארץ עסוקים וטרודים בניהול הבניין שלהם. יופי הבניין והחזות שלו משפיעים מאוד על ערך הנכס הפרטי שלהם ועל כן נעשים מאמצים רבים על מנת לתחזק ולאפשר חיים מאושרים בבניין יפה ומרשים. אולם עבור הוועד בית אשר נבחר לניהול הבניין יש לרוב עוד עיסוקים רבים אחרים. הדרך הנכונה ביותר להבטיח כי הבניין שלכם יקבל את הטוב ביותר הוא למנות את האנשים המקצועיים ביותר אשר מומחים בניהול ואחזקת מבנים.

מה היא הדרך הנכונה ביותר לנהל את הבניין שלכם? מה היא המשמעות של טיפול בבניין על ידי אנשי המקצוע המעולים ביותר? איך בוחרים את הצוות המקצועי לניהול הבניין שלכם? מה הם השירותים של חברת אפיקי מרום?
 
 

תיקון ושיקום צנרת:


אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10
אזור התעשייה פארק אפק ראש העין
מייל: service@atun.co.il
טלפון: 1-800-333-243
Facebook

פרטי התקשרות:

שיקום נזקי מים ואש: