עובש בקיר

בכל מקום בו זורמים מים עלולים להיגרם נזקים כאלה ואחרים.

אמנם המים הם אחד מהיסודות החשובים ביותר בטבע וללא המים לא מתקיימים חיים אולם טיפול לא נכון במים זורמים או עומדים עלול להוביל לנזקים כספיים כבדים ביותר ולעיתים גם נזקים בנפש. הדבר החשוב ביותר הוא לטפל בצנרת או בניקוז מבעוד מועד ולא להמתין לתקלות השבר. הווה אומר להחליף את הצנרת באופן יזום, לאטום כראוי ולהתכונן לתקופת הגשמים.

מה היא המשמעות של העובש? למי יכול להזיק העובש? איך ניתן להימנע מנזקי עובש? מי הם אנשי המקצוע של חברת אפיקי מרום? מי הם הלקוחות של חברת אפיקי מרום?

טיפול בעובש בקירות הוא עניין למקצוענים בלבד. חשוב מאוד לטפל בעניין זה ביסודיות רבה על מנת להבטיח כי אחרי הטיפול העובש נעלם לגמרי. מים אשר מחלחלים אל תוך הקירות עלולים להוביל להרבה מאוד סוגים של נזקים.

במקרים הקשים ביותר מים עלולים להחליש מאוד את הקירות ולעיתים אף להוביל לקריסתם. כמו כן מקום לאינו מאוורר כראוי או רטיבות לא מטופלת עלולה ליצור עובש קשה. טיפול בעובש ימנע כאמור גם נזקים בריאותיים לדיירי הבית.
 
אין ספק כי הדרך הנכונה ביותר, של טיפול בעובש בקירות היא לעשות שימוש בטכנולוגיה מעולה ביותר והמתקדמת ביותר שעומדת לרשות חברת אפיקי מרום. כמו כן לחברת אפיקי מרום יש את הצוותים המקצועיים הייעודיים לתחום זה.

עובש בבית? מה עושים?
ראשית כל חשוב מאוד לדעת כי עובש בבית עלול להביא אתו חיידקים ומזיקים, ריחות וכו'. עובש מצריך טיפול מקצועי במקום. לחברת אפיקי מרום יש את כל הכלים וכל הפתרונות על מנת לטפל בעניין העובש המהירות וביעילות. הצוות המקצועי של חברת אפיקי מרום בעל ניסיון רב בתחום זה. בין יתר הלקוחות של חברת אפיקי מרום ניתן למצוא חברות וארגונים לצד לקוחות פרטיים.

עובש במקלחת?
כל השירותים תחת קורת גג אחת! לחברת אפיקי מרום יש הרבה מאוד שירותים ומגוון גדול מאוד של פתרונות בתחומים שונים. בין השאר טיפול בנזקי שריפות, עובש במקלחת, החלפת צנרות, שאיבות ביוב וכו'. אחריות מלאה ושירות אישי.
 

שיקום נזקי מים ואש:

 

תיקון ושיקום צנרת:


אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10
אזור התעשייה פארק אפק ראש העין
מייל: service@atun.co.il
טלפון: 1-800-333-243
Facebook

פרטי התקשרות:

שיקום נזקי מים ואש: