שיקום בניינים

אולי תופתעו לדעת אבל יש לכלול שירות שיקום בניינים בכל בחירה של חברת תחזוקה, הן לבתים פרטיים, הן למשרדים והן לנכסים מסחריים. לצערנו רוב האנשים לא כוללים שיקום בניינים בשיקולי הבחירה והתוצאה אחת – כאשר קורים נזקי אש ומים אין עם מי לדבר. למעשה, שיקום בניינים הוא אולי הפרמטר החשוב ביותר בבחירת חברת אחזקה מסיבה אחת – שיקום זה מאפשר לכם לחזור לשגרה בהקדם האפשרי ואל תגידו "לי זה לא יקרה", כי זה קורה הרבה יותר ממה שנדמה לכם .
 
שיקום בניינים – לא מה שחשבתם
אולי זה יישמע מפתיע אבל שיקום בניינים הוא משהו שכולם חייבים מסיבה אחת – אף פעם אי אפשר לדעת מתי ייגרמו לכם נזקי מים ואש וזהו הביטוח שלכם, למשל במקרה שנדרש שיקום הצפות, שיקום דירות, שיקום משרדים ועוד. יתרה מזאת, הן שיקום הצפות והן שיקום דירות ומשרדים חייב להיעשות באופן מקצועי בהתאם לצורך הספציפי, החל מטיפול ראשוני וכלה בשיפוץ כללי.

בנוסף, שיקום זה חייב להיעשות לפי תקני הבטיחות, תוך שמירה על טיב וגימור ותוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים שמאפשרים חזרה מהירה לשגרה. מיותר אולי לציין אבל כל עבודות השיקום חייבות להתבצע ע"י אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים שנמצאים תחת פיקוח. אנשי מקצוע אלו חייבים להשתמש בציוד מתקדם ולהיות תחת פיקוח שוטף, הן מבחינת טיב העבודה, הן מבחינת זמינות והן מבחינה שירותית.
 
נשמע מסובך?
אם אתם חושבים שזה נשמע מסובך אתם לא טועים כי זה באמת מסובך. והעסק מסתבך עוד יותר אם לא כוללים את סעיף השיפוץ בחוזה עם חברת האחזקה. למעשה, הכנסה של סעיף כזה הוא תעודת הבטוח שלכם לכל מקרה שלא יקרה. אמנם לא חברות התחזוקה כוללות סעיף כזה אבל גם בתחום הזה – עדיף להיזהר מאשר להצטער ובמילים אחרות : לשכור אך ורק את שירותיה שמספקת גם שירותי שיקום.

וזה לא הכל כי גם בחברות האחזקה שמספקות שירותי שיקום יש טובות יותר ופחות. וכמובן שאסור להתפשר כי מדובר בדיני נפשות ולכן יש לבחור בחברה הטובה מכולן –חברת אפיקי מרום שפעילותה מבוססת על ידע ונסיון של שנים. החברה עושה שימוש בשיטות עבודה ייחודיות שהוכיחו את עצמן לאורך השנים ואתם בידיים טובות. ואתם יכולים להיות רגועים לחברה מעגל רחב של לקוחות מרוצים ואתם מצטרפים להצלחה.
 
איך יוצרים קשר?
בטח תשמחו לדעת שכדי ליצור קשר עם החברה כל שנדרש מכם לעשות הוא לבחור. לרשותכם מספר אפשרויות ליצירת קשר ורובם אפילו לא מצריכות שתקומו מהכסא או תצאו מהבית, למשל חיוג למספר הטלפון 1-800-333-243, שליחת מייל לכתובת service@atun.co.il, יצירת קשר באמצעות הפייסבוק או הגעה למשרדי החברה במלאכה 10 בפארק אפק בראש העין. אנחנו כמובן ממליצים לחסוך נסיעה מיוחדת ועמידה בפקקים ולבחור באופציות המודרניות יותר, אבל כמובן שהבחירה נתונה כולה לכם.
 
 
 

תיקון ושיקום צנרת:


אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10
אזור התעשייה פארק אפק ראש העין
מייל: service@atun.co.il
טלפון: 1-800-333-243
Facebook

פרטי התקשרות:

שיקום נזקי מים ואש: