שיקום שריפות והצפות

איך ניתן לשקם מבנה לאחר שריפה או הצפה?
את מי נמנה לטיפול במבנה שניזוק משריפה או הצפה?
אילו עוד שירותים מציעים בחברת אפיקי מרום?
מה הם היתרונות של חברת שיפוצי מבנים זו?


כל אחד חולם על דירה משלו או על בית מכל סוג שהוא. אחת העסקאות הגדולות ביותר שיבצעו רבים וטובים הם העסקאות של רכישת נכס למגורים או לעסקים.

חלום זה לצערנו לעיתים נגמר באי נעימות אחת גדולה. תקלות של מערכות החשמל, מערכות הניקוז, נזקי טבע ועוד כהנה וכהנה מקרים לא צפויים עשויים להוביל לשריפות או להצפות. במקרים רבים ניתן לטפל בנזקים ולאפשר שיקום שריפות והצפות של המבנה עד להחזרתו לקדמותו. במקרים קיצוניים המבנה עשוי להינזק בצורה בלתי הפיכה.

שיקום שריפות והצפות זו השליחות של חברת אפיקי מרום. לאורך שנים רבות פועלים בחברת אפיקי מרום לטובת תיקון, שיפוץ ושיקום של מבנים אשר ניזוקו בצורה כזו או אחרת. חשוב מאוד להבין כי נזק למבנה עשוי להיות כאמור נזק לרכוש בלבד אולם אם העניין לא מטופל בצורה המקצועית ביותר והיסודית ביותר הדבר עשוי להוביל לנזק גם לגוף ולנפש כתוצאה מפיח או מעובש.

לטובת שיקום שריפות והצפות בחברת אפיקי מרום לא מתפשרים. טובי המומחים יבחנו כל פרט ופרט על מנת להבטיח כי אכן הנזק תוקן ולא יהיו ספיחים לכך. כמו כן יעמידו את הציוד המתקדם ביותר, חלקי החילוף וחומרי הגלם המיוצרים אצל טובי היצרנים בעולם.

שיקום מבנים? למה להעדיף את חברת אפיקי מרום?
הרבה מאוד לקוחות של חברת אפיקי מרום זכו לאורך השנים לטיפול אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

חברת אפיקי מרום עושים את כל המאמצים על מנת להעניק את השירות האישי ביותר באדיבות ובאמינות. שיקום מבנים וכמו כן כל שאר השירותים של חברת אפיקי מרום במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.

שיקום נזקי שריפות? חברת אפיקי מרום לשירותכם!
שיקום נזקי שריפות הוא רק חלק מהשירותים של החברה. בין היתר ניתן למצוא שירותי שאיבות ביוב, כל סוגי השיפוצים, איתור רטיבות, טיפול בזיהום מים, טיפול בעובש, ייבוש תחת הריצוף ללא הרמתו ועוד.
 

שיקום נזקי מים ואש:

 

תיקון ושיקום צנרת:


אפיקי מרום | רחוב המלאכה 10
אזור התעשייה פארק אפק ראש העין
מייל: service@atun.co.il
טלפון: 1-800-333-243
Facebook

פרטי התקשרות:

שיקום נזקי מים ואש: